Kariéra  >  Volná místa  >  Detail pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Společnost Digiteq Automotive s.r.o. je jako 100% člen skupiny Volkswagen důležitou součástí těchto aktivit a podporuje ŠKODA AUTO, ale i další koncernové značky na cestě k úspěchu.

Své zákazníky doprovázíme celým procesem vývoje elektroniky vozu – od návrhu, přes vývoj a testování, až po sériové řešení. Klademe důraz na vysoce kvalifikované zaměstnance, díky kterým přebíráme odpovědné úkoly v oblasti elektronických systémů. Propojujeme výrobce automobilů a dodavatele informačních technologií. Vyvíjíme testovací nástroje, prototypy a demonstrátory pro všechny značky koncernu Volkswagen.

Praxe při studiu

Místo pracoviště: Praha-Braník, Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: neuvedeno

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Společnost Digiteq Automotive s.r.o. jako součást koncernu Volkswagen se významně podílí na jejich vývoji a neustálých inovacích.

Hledáte práci při studiu? Chcete získat cenné zkušenosti? Zajímají Vás trendy v oblasti automobilového vývoje? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
Příležitost k dalšímu osobnímu růstu
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Zkrácený pracovní úvazek (ideálně alespoň 15- 20hod./týdně)
Pružnou pracovní dobu
Získání zkušeností v oblasti vývoje automotive
Práci s novými technologiemi
Příležitost pro využití cizích jazyků
Nástup ihned

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém/německém jazyce a my Vás budeme dále kontaktovat.

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Petra Nováková