Kariéra  >  Volná místa  >  Detail pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Společnost Digiteq Automotive s.r.o. je jako 100% člen skupiny Volkswagen důležitou součástí těchto aktivit a podporuje ŠKODA AUTO, ale i další koncernové značky na cestě k úspěchu.

Své zákazníky doprovázíme celým procesem vývoje elektroniky vozu – od návrhu, přes vývoj a testování, až po sériové řešení. Klademe důraz na vysoce kvalifikované zaměstnance, díky kterým přebíráme odpovědné úkoly v oblasti elektronických systémů. Propojujeme výrobce automobilů a dodavatele informačních technologií. Vyvíjíme testovací nástroje, prototypy a demonstrátory pro všechny značky koncernu Volkswagen.

Absolventi

Místo pracoviště: Praha-Braník, Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: neuvedeno

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Společnost Digiteq Automotive s.r.o. jako součást koncernu Volkswagen se významně podílí na jejich vývoji a neustálých inovacích.

Dokončujete vysokoškolské studium v technickém oboru a rozhodujete se o svém prvním zaměstnání? Chcete získat cenné zkušenosti či zaměstnání po studiu či ještě při něm? Zajímají Vás trendy v oblasti automobilového vývoje? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Nabízíme

- Perspektivní a zajímavou práci v dceřiné společnosti koncernu Volkswagen
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení a výkonnostní bonusy
- Příležitost k dalšímu osobnímu růstu
- Práci s novými technologiemi
- Pružnou pracovní dobu (37,5h týdně)
- 5 týdnů dovolené
- Možnost velmi výhodného pronájmu nových vozů ŠKODA
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Vzdělávací kurzy a školení
- Jazykovou výuku na pracovišti
- Nástup dle dohody

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Petra Nováková