Specialista vývoje aplikací "Guru AUTOSARu" (CI02)

Novodvorská 994/138, 142 00  Praha-Braník, Česká republika
Vývojář automatizovaného testování
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Obor

Rozšiřujeme tým, který se zabývá vývojem a testováním SW do řídících jednotek nejnovějších vozů. Výsledky naší práce lze již dlouhou dobu nalézt ve vozech Škoda, VW, Audi i Porsche.
Fascinuje Tě svět automotive? Chtěl bys pracovat na automobilech budoucnosti pro koncern Volkswagen? V tom případě neváhej, zašli nám životopis a zastav se s námi popovídat.

Koho hledáme?

Měl/a bys alespoň trochu vědět, co to znamená AUTOSAR. Máš-li chuť se stále učit něco nového, nalezneš u nás své místo. Do naší pražské pobočky hledáme:

• ZKUŠENÉ VÝVOJÁŘE SW, kteří znají C/C++, OpenSource vývoj či jiný zajímavý programovací jazyk a nebojí se ho použít. Dokáží se na programování dívat od nejmenších celků až po komplexní architekturu. Chtějí řešit problémy moderního automobilového světa.

• AUTOSAR SPECIALISTU aneb držitele know-how pro platformy AUTOSAR Classic a AUTOSAR Adaptive. Hledáme někoho, kdo je schopen držet v hlavě velké množství informací, které dokáže spojit s reálnými problémy a řešeními. Dokáže participovat na projektech s kolegy a poskytnout jim nabyté znalosti. Dále budete umět nahlédnout do kódu aplikací AUTOSAR a naprogramovat či upravit v nich základní parametry.

Jako developer aplikací pro AUTOSAR budeš navrhovat a vyvíjet testovací aplikace pro AUTOSAR SW. Budeš spravovat softwarové vybavení, potřebné pro vývoj aplikací a jednat se zákazníkem ohledně jeho požadavků na danou aplikaci. Tyto procedury programujeme v prostředí SystemDesk, GreenHills Compiler a DaVinci.

Popis činností

  • Studium a porozumění specifikacím AUTOSAR
  • Vývoj testovací aplikace pro AUTOSAR software
  • Spolupráce a komunikace v rámci koncernu VW
  • Reportování problémů a požadavků
  • Komunikace se zodpovědnými osobami ze strany zákazníků
  • V dané oblasti si Vás sami zaškolíme.
  • Předpokládáme i samostatné rozvíjení svěřených zodpovědností a inovativní přístup.

Co očekáváme od Tebe?

  • Znalost programování či schopnost rychlého zaučení se
  • Ukončená SŠ technického směru s maturitou, nejlépe v oboru elektro
  • Analytické myšlení
  • Orientace v UML
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Flexibilita při služebních cestách do zahraničí
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou při této práci je:

  • Znalost libovolného CASE nástroje, např. návrhové systémy pro PCB
  • Zájem o moderní technologie, internet, TCP/IP, Ethernet, IPv6
  • Komunikativnost, nebát se zeptat, neskrývat problémy
  • Pokročilá znalost německého jazyka

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
  • Získání znalostí vývojových nástrojů v automotive
  • Pestrou pracovní náplň
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz v operativním leasingu
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu, …
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti

A další z řady benefitů…

Vítám tě v Digitequ,
jsem Ruben,
vývojář automatizovaného testování

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka
Kateřina Matalová

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví