Specialista diagnostiky MIB jednotek (CT03)

Ptácká 74, 293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav IV, Česká republika
Specialista testování
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Zajímají Tě nové technologie v automobilech? Chtěl by jsi se podílet na jejich vývoji? Máš technické vzdělání a rád komunikuješ? Pak by právě pro Tebe by mohla být zajímavá tato pozice.

Náplň práce aneb co Tě čeká?

Specialista diagnostiky MIB jednotek je ve světě vývoje automobilů ten, kdo tvoří a aktualizuje testovací specifikace diagnostiky MIB jednotky (rozuměj Infotainment panel ve vozidle). Úpravy se provádí podle norem Volkswagen a požadavků na jejich funkčnost. Jinými slovy specialista testovacích specifikací diagnostiky zodpovídá za správné implementování, a proto spolupracuje s testcentrem a podílí se na testování diagnostik. Za diagnostiku MIB jednotky zodpovídá od prvních vývojových vzorků až po poslední modelové péče z výroby.

Specialista testovacích specifikací dále:

  • Pravidelně informuje projektového vedoucího o aktuálním stavu
  • Píše funkční specifikace
  • Zodpovídá za včasné vytvoření a dokončení testovacího scénáře
  • Připravuje a prezentuje status reporty
  • Předává odsouhlasený testovací plány testerům a dohlíží na otestování
  • Analyzuje chyby nalezené při testech – ve vývoji, na zkouškách, ve výrobě

Co očekáváme my?

  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka - aktivně vést jednání po telefonu

- Aj - komunikace s dodavateli a koncernovými partnery (Jižní Korea, Německo, Španělsko, Rumunsko, Ukrajina, Bulharsko)
- Nj - především pro tvorbu a práci se specifikacemi

  • Zájem o automotive, techniku a trendy
  • Schopnost a ochotu učit se – poznat specifické prostředí VW
  • Týmovou spolupráci, nadšení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a iniciativu v jednání

Tvojí výhodou bude:

Zkušenosti s komunikačními sběrnicemi a protokoly (např. UART, Ethernet, CAN)
Zkušenosti s programováním (např. Python, C/C++)

Co můžeme nabídnout?

  • Příležitost k získání specializace v oboru
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti

Vítám tě v Digitequ,
jsem Tomáš,
specialista testování

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Kateřina Matalová

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví