Senior SW Project Manager - Volkswagen Group (SW01)

Praha-Braník, Plzeň
Projektový manažer
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Na čem budeš pracovat?

Automobilový průmysl prochází revolucí a stává se jednou z nejatraktivnějších oblastí pro vývoj SW systémů. V dnešních vozech se spojují nové trendy z oblastí mobilních služeb, elektromobility a rovněž nové asistenční systémy. Jejich základem jsou data z moderních senzorů, kamer, radaru a ultrazvukových čidel a inovace funkcionalit vede ke stále většímu prolínání různých funkčních oblastí. Vytváření širších a komplexnějších asistenčních systémů je předpokladem pro dosažení plně autonomní jízdy. Příkladem je propojení funkcí jako adaptivní tempomat a systém lane assist pro ještě komfortnější samostatné řízení vozu např. v dálničním provozu.

Pokud Vás tato oblast zajímá a chcete nejen sledovat, co je nového, jako pozorovatel, ale přímo se na vývoji těchto systémů podílet a pomoci je uvést v život, pak jste v Digiteq Automotive na správném místě.

Jakého kolegu hledáme?

Podstatou práce je vedení projektů vývoje SW do řídících jednotek vozů koncernu VW.

Project Manager se orientuje ve vývoji SW, zejména embedded (C/C++). Zná nástroje, které se k vedení SW projektů využívají, a dokáže je optimálním způsobem aplikovat. Také má zkušenosti z různých metodologií vedení projektů a dokáže pro danou velikost projektu zvolit správný přístup. Poměrně častý je kontakt se zákazníky v Německu (přes email, telefon i osobně).

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Vedení projektového týmu
  • Nastavení strategie řízení projektu
  • Zajištění nastavení projektové infrastruktury a nástrojů (organizačně)
  • Nominace projektového týmu
  • Řízení projektu, plánování zdrojů a úkolů, reporting
  • Komunikace se zákazníkem v Německu
  • Práce s nástroji Doors, Jenkins, SVN, Jira a další

Jak si představujeme profil vhodného kandidáta?

  • Zkušenosti v oblasti vývoje a testování SW ideálně z prostředí automotive/aerospace/medical
  • Zkušenost s programováním v C/C++
  • Předchozí zkušenosti či vzdělání v oblasti vývoje SW výhodou
  • Znalost nástrojů pro SW vývoj a testování
  • Znalosti a praktické zkušenosti s metodologiemi vývoje SW
  • VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Ochota učit se německy
  • Dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup
  • Ochota cestovat (občasné služební cesty do Německa)

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2 700 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na osobní setkání s Tebou!

Vítám tě v Digitequ,
jsem Michal,
projektový manažer

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka
Petra Nováková

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Zobrazit profil

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu