Specialista testování elektro prototypů (CG01)

Mladá Boleslav
Specialista testování
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Nedílnou a velmi důležitou součástí vývoje v automotive je testování. Do našeho Testovacího centra, konkrétně oddělení Testování na vozidlech, hledáme aktuálně nové kolegy či kolegyně na pozici Specialista testování elektro prototypů.

Specialista testování MEB má na starosti kompletní péči o testovací stanoviště elektroniky vozu na platformě MEB, což je prostor pro testování elektro prototypů.

Naším cílem je udržovat testovací vůz v aktuálním stavu na základě přehledu nově uvolněných dílů.Na pravidelné bázi zajišťujeme nové SW balíčky, parametry a HW řídících jednotek.
Tester elektro prototypů přizpůsobuje nové díly ve vozidle pomocí diagnostických nástrojů tak, aby bylo možné testovat jejich funkce.

Pracovní náplň na pozici Specialista testování elektro

  • Přizpůsobit nové díly ve vozidle pomocí diagnostických nástrojů tak, aby bylo možné testovat jejich funkce.
  • Testování komponentů vozu a jejich funkcí na základě požadavků zákazníka, a to včetně pravidelného reportingu výsledků.
  • Analýza příčiny nalezených závad během testování ve spolupráci s odděleními kvality a vývoje elektriky/elektroniky.
  • Obsluha měřicí a audiovizuální techniky při prezentačních akcích zákazníka.
  • Navrhovat vhodná vylepšení v oblasti měřicí a audiovizuální techniky a procesu testování.

Jak si představujeme profil vhodného kandidáta?

  • Znalosti v oblasti elektriky a elektroniky vozu
  • SŠ vzdělání s elektro zaměřením
  • Manuální zručnost
  • Schopnost orientovat se v elektrických schématech
  • Vysoká míra flexibility, samostatnost, zodpovědnost
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (§5 a vyšší)
  • Aktivní řidič
  • Zájem o svět automotive

Výhodou jsou zkušenosti

  • s programováním (např. python, C)
  • s mikrokontroléry a jejich použitím v embedded elektronice

Na co se u nás můžeš těšit?

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
Získání znalostí vývojového procesu v automotive
Pestrou pracovní náplň
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00–15:00, v pátek 9:00–14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Sickdays - 2x ročně
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
A další z řady firemních benefitů...

Vítám tě v Digitequ,
jsem Tomáš,
specialista testování

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka
Kateřina Matalová

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Zobrazit profil

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu