TÉMA DP: SIMULACE A ANALÝZA CHOVÁNÍ SENZORŮ ADAS

Praha-Braník, Mladá Boleslav
Specialista vývoje
Mám zájem
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

O čem to celé je?

Skupina Volkswagen využívá tzv. modulární vývoj, díky kterému je možné použít stejné elektronické systémy přes více vozů. V Digiteq Automotive jsme zodpovědní za moduly i jednotlivé funkce asistenčních a komfortních systémů. Zajišťujeme vývojové činnosti od koncepčního návrhu až po uvolnění do sériové výroby.

Pokud Tě lákají témata jako autonomní řízení a další pokročilé systémy, nyní je ideální doba nastoupit k nám a podílet se na vytváření budoucnosti automobilů. :-)

Ve WinProp u nás budeš simulovat a analyzovat chování senzorů asistenčních systémů (radar).

Čeká Tě diplomka? Napiš ji u nás!

Nabízíme krátký úvazek a široké pole působnosti pro psaní Tvé diplomové práce nebo, jsi-li student a chystáš se na doktorantské studium part-time job, na níže uvedeném projektu! Ve WinProp u nás budeš simulovat a analyzovat chování senzorů asistenčních systémů (radar).

Popis projektu

Validace a verifikace performance snímačů využívaných pro funkce asistenčních systémů vozu je stále důležitější a komplexnější. Zvyšující se požadavky na bezpečnost vozu znamenají změny v normách, předpisech, homologacích, zákaznických požadavcích. Proti tomu jde snaha vývoj zrychlovat a snižovat náklady. I z těchto důvodů se snažíme stále více činností provádět místo na reálných/fyzických vzorcích ve výpočetním prostředí pomocí počítačových modelů

Téma

Zadáním této práce je se seznámit se specializovaným výpočetním prostředím firmy Altair, vytvořením modelu propagace elektromagnetického záření radarového snímače v definovaném prostředí pro konkrétní jízdní scénáře vycházejících z testovacích postupů zákaznických organizací ADAC, EuroNCAP, NHTSA a analýza výsledků oproti měření na reálných vozidlech.
Součástí zpracování je tvorba několika kritických jízdních scénářů, validace počítačového modelu a ověření oproti měření.
Úloha může být rozdělena do dvou částí – práce na výpočetním modelu a práce na samotné realizaci virtualizovaného scénáře v reálném prostředí.

Zní to jako téma, které Tě zajímá?

Zašli nám své představy o diplomové práci a nezapomeň přiložit i CV.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Získáš vynikající přehled o oblasti Automotive
  • Staneš se členem týmu zkušených profesionálů a zároveň party skvělých kolegů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Řadu firemních akcí
Kateřina Matalová

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Kateřina Matalová
Zobrazit profil

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu