Technik pro realizaci testovacích stavů

Novodvorská 994/138, 142 00  Praha-Braník, Česká republika
Technik stavby prototypů
Mám zájem
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Co Tě čeká?

Hledáme nového člena našeho týmu "Testovací zařízení a prototypy" (aktuálně je nás už přes 20) v rámci oddělení Automatizace a zařízení pro testování.
Daný tým pracuje v tzv. prototypové dílně, kde se realizují testovací stavy a produkují testovací zařízení. Naši technici mají na starosti práce všeho druhu – návrh konstrukce, obstarání dodavatelské firmy na výrobu jednotlivých komponent, realizaci prototypu, který je následně otestován. Zařízení je nakonec předáno zákazníkovi – a to buď internímu, tedy jiným oddělením v rámci firmy, nebo externímu, tedy jiné společnosti, pro kterou jej kluci vyhotovují na míru.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

Návrh a stavba testovacích stavů.

Co to je?

Ve zkratce: Soubor mechanické konstrukce, automobilové elektroinstalace a měřící elektroinstalace. Pár příkladů je k vidění na našem webu. Více rádi představíme a ukážeme na případném pohovoru.

Co k tomu budeš potřebovat?

Především kreativního ducha, protože vše se u nás navrhuje tzv. od šroubku po finální zařízení . Ze začátku se musíš rozkoukat a budeš tak pomáhat zkušenějším kolegům s přípravou materiálu, tvorbou drobné kabeláže a pomalu začneš tvořit i vlastní dokumentaci. Později můžeš začít tvořit CAD data modelů (Autodesk Inventor), schémata (MS Visio), kusovníky (MS Excel). Komunikovat se subdodavateli. Testovat hotový výrobek. To jest práce s autodiagnostikou (ODIS) a další měřicí technikou.

Jakého kolegu do týmu hledáme?

  • Ideálně nadšence do světa automotive se zájmem o techniku
  • s dokončeným odborným vzděláním v oboru elektrotechnika, diagnostika silničních vozidel, autotronik…
  • s minimálně základní znalostí angličtiny nebo němčiny (nutné pasivní porozumění technickým textům)
  • s řidičským průkazem sk. B

Pozice je vhodná nejen pro šikovného absolventa, ale i pro zkušenějšího uchazeče, který může realizovat své vlastní nápady.

Vítám tě v Digitequ,
jsem Ruben,
vývojář automatizovaného testování

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Jiří Jaroševský

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu

Nastavení cookies