Talent Sourcer - interní HR!

Novodvorská 994/138, 142 00  Praha-Braník, Česká republika
Administrativa a IT administrativa
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Jsme 6členný tým složený z Recruitment Business Partnerů a Sourcerů, který pomáhá našim Hiring Managerům najít šikovné lidi z oborů jako IT či engineering v Praze, Mladé Boleslavi, Plzni či nově v Brně. Máme slušné know-how, snažíme se neustále zlepšovat a máme snad i smysl pro humor.

A jelikož Digiteq stále roste, je potřeba, aby se rozrostl i náš tým. Hledáme někoho, kdo už má se sourcinem či recruitmentem zkušenosti a mohl by nám věnovat alespoň 15-20 hodin týdně. Ale můžeme se domluvit i na jiném vytížení. Ideální příležitost třeba pro maminky / tatínky na rodičovské.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • naučíš se, co v Digitequ děláme a jaké lidi potřebujeme
  • v databázích či na sociálních sítích najdeš zajímavé kandidáty a aktivně je oslovíš
  • budeš provádět telefonický pre-screening kandidátů
  • dle tvé kapacity si můžeš přibrat i další úkoly v rámci náborového procesu

Na co se můžeš těšit?

  • na tým, kde víme, co děláme (máme v týmu dlouholeté zkušenosti jak z agentur, tak z interního HR) a rádi sdílíme know-how
  • na práci, která sice není jednoduchá, ale jejíž výsledky jsou vidět
  • na příjemné prostředí některé z našich kanceláří v Praze, Mladé Boleslavi, Plzni nebo v Brně, případně možnost práce z domu
  • na to, že se dozvíš spoustu zajímavý informací z oblasti automotive, ať už jde o vývoj softwaru, elektroniky či testování

Jak si tě představujeme?

  • jsi přirozeně zvědavá osoba – hodí se to pro navnímání businessu, pozic i kandidátů
  • máš zkušenosti s technickým náborem (IT, engineering, Automotive,…)
  • baví tě komunikovat s lidmi – a neodradí tě to, že s tebou občas někteří komunikovat nechtějí J
  • umíš se pohybovat v on-line prostředí
  • bez problému se domluvíš česky a minimálně slušně anglicky – nabíráme i šikovné kolegy ze zahraničí

Co dále nabízíme?

  • propracovaný systém vzdělávání
  • spolupráci formou DPČ nebo zkrácený úvazek
  • pružnou pracovní dobu
  • teplé a studené nápoje na pracovišti
  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • zprostředkování karty Multisport
  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • řadu firemních akce

Zaujali jsme Tě?

Pošli nám své CV či LinkedIn profil a pár vět o sobě! Rádi si zavoláme nebo se sejdeme a poskytneme podrobnější info či zodpovíme jakékoliv dotazy.

Káťa, Veru, Lucka, Lenka, Jirka a Pavel

#wearedigiteq

Virtuální prohlídka

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Veronika Králová

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu