Tester digitálního (přístrojového) kokpitu

Mladá Boleslav
Specialista testování
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Dnešní doba se vyznačuje digitalizací, a stejně tak se digitalizuje naše odvětví – svět automotive. S tím stoupá počet systémů (asistenčních, komfortních, bezpečnostních, aj.) uvnitř automobilu, které je potřeba vizualizovat přímo na digitálním kokpitu.
V týmu komponentního testování se zabýváme validací nejnovějších řídících jednotek, které nás informují o aktuálním stavu vozu, nebo přímo o jízdě. Pracujeme na projektech skupiny VW, primárně Škody Auto.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

Ve zkratce budete validovat, jak a jestli „technika mluví na řidiče“. Důležité pro nás bude, abyste pochopil/a princip fungování nových vozů. Chceme rozumět tomu, co děláme – jako tester v našem týmu budete hledat, proč se některá funkce chová tak, jak se chová. Jak se bude vyvíjet auto, tak se budete vyvíjet i Vy.

Co Vás čeká na denní bázi?

  • Čtení technické specifikace a studium architektury vozu
  • Aktivní dohledávání chyb v přístroji a jejich reporting (KPM)
  • Vyhodnocování automatických testů a tvorba výstupných protokolů
  • Tvorba podkladů k validaci chyb
  • Ověřování zapracování nových funkcí (změnové požadavky)
  • Komunikace v rámci týmu (primárně s funkčními vlastníky), i se zákazníkem
  • Udržování přehledu o funkcích FuOrE (funkčně orientovaného vývoje)
  • Realizace zkušebních jízd – v provozu, nebo na polygonu

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • Máte alespoň SŠ vzdělání
  • Dokážete se domluvit anglicky nebo německy
  • Baví Vás svět automotive
  • Oceníme analytické schopnosti – např. chcete vědět, proč je najednou tráva červená, a ne zelená
  • Umíte si věci dobře představit (vizualizovat), včetně malých detailů
  • Není Vám cizí elektronika a architektura vozu
  • Dokážete svěřené úkoly dotáhnout včas, a v zadaném termínu
  • Jste pečlivý/á a svoji práci si vždy dobře zkontrolujete
  • Máte řidičský průkaz sk. B

Můžeš se u nás těšit na:

  • Příležitost k získání specifického know-how a práci na zajímavém projektu
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - pátek v čase 9:00 – 14:00
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 000,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnosti

Vítám tě v Digitequ,
jsem Martin,
specialista vývoje

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Veronika Králová

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu