Specialista testování řídících jednotek | CAN, LIN, Ethernet

Novodvorská 994/138, 142 00  Praha-Braník, Česká republika
Specialista testování
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Do našich týmů zkušených specialistů testování řídících jednotek hledáme nové kolegy, kteří mají chuť se podílet na podobě budoucí tváře produktů Koncernu VW. Naše odpovědnost spočívá v podpoře jednotlivých značek Koncernu VW při vývoji řídících jednotek a jsme to právě my, kdo ovlivňuje, jak kvalitní produkt se dostane k zákazníkům.
Aktuálně podporujeme téměř všechny značky Koncernu VW a zároveň jsme jeho 100% členem.
Pokud Tě nadchla představa, že by ses mohl podílet na vývoji modelů, o kterých se veřejnost dozví až za 5 let, a to po boku profíků, kteří jsou zapálení do své práce, neváhej a pošli nám své CV. I Ty můžeš formovat budoucnost předních světových automobilek jako jsou Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, nebo také VW či ŠKODA. :)

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Dané jednotce nastavíš prostředí tak, aby si myslela, že je instalována ve voze; užiješ k tomu komplexní testovací zařízení, které budeš nejdříve parametrizovat odpovídajícím způsobem
  • Jednotku budeš testovat na základě předem stanovených specifikací (většinou automaticky, nebo také automatizovaně, výjimečně také ručně)
  • Provedeš analýzu zjištěných rozdílů oproti specifikaci ; tato analýza je vždy unikátní a má přesah k další elektronice vozu; vždy se ale vztahuje ke sběrnicím CAN, LIN a Ethernet –specifických nebo modifikovaných pro Automotive
  • Budeš se zákazníkem komunikovat výsledky svých zjištění a budeš na něj reportovat jejich obsah
  • Toto všechno budeš realizovat na softwarových nástrojích a systémech, které jsou většinou specifické pro Koncern VW, resp. pro automotive

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • Má za sebou alespoň SŠ s technickým zaměřením (IT, elektro, strojírenství)
  • Anglicky se domluví bez problému (min. B1+)
  • Auta má jako svého koníčka
  • Rád/a se učí novým věcem
  • Průběžně na sobě pracuje
  • Už někdy potkal/a pojmy elektronika a architektura vozu, komunikační sběrnice a topologie sítí
  • Dokáže úkol dotáhnout jak samostatně, tak i s ostatními kolegy
  • Dokáže si věci logicky spojovat, práci si umí dobře zorganizovat
  • Ať už je čerstvým absolventem, nebo už nějaké pracovní zkušenosti má, nebojí se zeptat, když něco neví, protože co neví, to ho/ji naučíme

Můžeš se u nás těšit na:

  • Příležitost k získání specifického know-how a práci na zajímavém projektu
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - pátek v čase 9:00 – 14:00
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 000,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnosti

Vítám tě v Digitequ,
jsem Tomáš,
specialista testování

Provedu tě oddělením
Virtuální prohlídka

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Veronika Králová

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu