Product Owner

Novodvorská 994/138, 142 00  Praha-Braník, Česká republika
Projektový manažer
Doporuč pozici známému
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

V týmu pracujeme s propojením virtuální a fyzické reality. Díky tomuto frameworku dokážeme ověřovat nové koncepty a jejich interakce s uživateli. Využíváme zde nové VR technologie a rukama nám procházejí koncepční návrhy, které budou v autech až za několik let. Zároveň v týmu pracujeme na dalších dvou produktech – Crowd sourcing framework a Natural language processing framework. Oba produkty chceme dále rozvíjet, a proto hledáme zkušeného kolegu či kolegyni na pozici Product Ownera.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Tvým hlavním cílem bude budování a udržování vztahu s našimi zákazníky
  • Budeš se podílet na tvorbě dlouhodobé vize pro produkty Virtual Experience laboratory, crowd sourcing portal a Natural language processing
  • Budeš zodpovědný za realizaci zákaznických požadavků
  • Budeš fungovat v rámci ART (Agile Release Train) v rámci Scaled Agile Framework (SAFe)
  • Spolupracovat budeš s našimi partnery v Německu a jinde ve světě
  • Dále budeš mít na starost například řízení a prioritizaci backlogu či plánování a prioritizaci úkolů v rámci týmu

Jak si představujeme Tvůj profil?

  • Máš zkušenosti s produktovým managementem a metodiky Scaled Agile Framework (3+ let)
  • Máš zkušenosti v oblasti počítačových věd, informačních systémů, vývoje softwaru nebo podobné
  • Bez problému se domluvíš anglicky (obchodní jednání). Pokud i německy, budeme nadšení
  • Vítány jsou znalosti programování, nejlépe v C++, Unity
  • Znalost vývoje softwaru pro Automotive je rovněž výhodou

Proč bys s námi měl/a chtít spolupracovat?

  • Tvá práce bude mít přímý vliv na vývoj vozů a jejich uživatelská rozhraní
  • Můžeš realizovat své ambice a tvořit produkt, který bude používán miliony uživatelů
  • Budeš součástí týmu podílející se prototypování a implementaci zcela nových služeb „na zelené louce“
  • Budeš obklopen/a zkušenými profesionály, od kterých se můžeš hodně naučit
  • Nabízíme osobní mentoring, četné vzdělávací programy a jazykové kurzy
  • Pracovat můžeš z větší části z domova, kanceláře nebo obojí dle Tvých osobních preferencí
  • Jsme v každodenním kontaktu s kolegy a zákazníky v zahraničí, především v Německu

Mezi další výhody patří:

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + Sick days
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Stravenkový paušál
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč

.. a spoustu dalšího - mrkni na naše stránky :)

Virtuální prohlídka
Kateřina Ritterová

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Zobrazit profil

Víme, co je v životě důležité...

a chceme ti to dopřát

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
Co nabízíme

Seznam se s námi

v krátkém videu