TÉMA DP: SIMULACE A ANALÝZA CHOVÁNÍ SENZORŮ ADAS

Praha-Braník, Mladá Boleslav
Development Specialist
Apply
Recommend position to friend
Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

O čem to celé je?

Skupina Volkswagen využívá tzv. modulární vývoj, díky kterému je možné použít stejné elektronické systémy přes více vozů. V Digiteq Automotive jsme zodpovědní za moduly i jednotlivé funkce asistenčních a komfortních systémů. Zajišťujeme vývojové činnosti od koncepčního návrhu až po uvolnění do sériové výroby.

Pokud Tě lákají témata jako autonomní řízení a další pokročilé systémy, nyní je ideální doba nastoupit k nám a podílet se na vytváření budoucnosti automobilů. :-)

Ve WinProp u nás budeš simulovat a analyzovat chování senzorů asistenčních systémů (radar).

Čeká Tě diplomka? Napiš ji u nás!

Nabízíme krátký úvazek a široké pole působnosti pro psaní Tvé diplomové práce nebo, jsi-li student a chystáš se na doktorantské studium part-time job, na níže uvedeném projektu! Ve WinProp u nás budeš simulovat a analyzovat chování senzorů asistenčních systémů (radar).

Popis projektu

Validace a verifikace performance snímačů využívaných pro funkce asistenčních systémů vozu je stále důležitější a komplexnější. Zvyšující se požadavky na bezpečnost vozu znamenají změny v normách, předpisech, homologacích, zákaznických požadavcích. Proti tomu jde snaha vývoj zrychlovat a snižovat náklady. I z těchto důvodů se snažíme stále více činností provádět místo na reálných/fyzických vzorcích ve výpočetním prostředí pomocí počítačových modelů

Téma

Zadáním této práce je se seznámit se specializovaným výpočetním prostředím firmy Altair, vytvořením modelu propagace elektromagnetického záření radarového snímače v definovaném prostředí pro konkrétní jízdní scénáře vycházejících z testovacích postupů zákaznických organizací ADAC, EuroNCAP, NHTSA a analýza výsledků oproti měření na reálných vozidlech.
Součástí zpracování je tvorba několika kritických jízdních scénářů, validace počítačového modelu a ověření oproti měření.
Úloha může být rozdělena do dvou částí – práce na výpočetním modelu a práce na samotné realizaci virtualizovaného scénáře v reálném prostředí.

Zní to jako téma, které Tě zajímá?

Zašli nám své představy o diplomové práci a nezapomeň přiložit i CV.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Získáš vynikající přehled o oblasti Automotive
  • Staneš se členem týmu zkušených profesionálů a zároveň party skvělých kolegů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Řadu firemních akcí
Kateřina Matalová

Kontakt

Digiteq Automotive s.r.o.
Kateřina Matalová
Show profile
Apply Back to all vacancies
Recommend position to friend

We know what is important in life...

and we want to give you that

Růst
Výhody
Čas
Peníze
Zdraví
What we offer

Get to know us

in a short video