Vítej v Digitequ.
Jsem Jirka a pracuji tady jako HW specialista.
Jestli chceš, provedu tě naší firmou.

Rád bych tě přivítal na palubě týmu Hardware specialistů.
Do Digitequ právě hledáme nové kolegy, kteří rozumějí vývoji HW. Nyní ti ve zkratce představím svou práci v oblasti hardware development.

Moje práce v sobě zahrnuje kombinaci technického vývoje a projektového managementu na projektech jako je včasné varování řidiče nebo autonomní řízení vozidel. K tomu se věnuji svojí srdcovce, vývoji autonomního systému pro detekci vozidel se spuštěným výstražným zařízením, pro který jsem založil realizační tým a vymyslel, jak bude vypadat řešení, které máme patentované. Pro VW group právě děláme malou sérii, abychom nasbírali reálná data, která potřebuji pro další práci.

A to je právě to, co se mi v Digitequ líbí – snažíme se vyvíjet úplně nové vlastnosti a na rozdíl od ostatních firem nedělat jen vývoj na objednávku. Navíc tady máme velkou inovační platformu a podporu od nadřízených.

Benefity,
které podle mě určitě oceníš

Je mnoho důvodů, proč pracovat právě u nás. Já osobně si cením hlavně toho, že se můžu podílet na složení našeho týmu, i když nejsem na manažerské pozici. A fajn je také možnost podívat se do Volkswagenu nebo Audi, kam se běžný člověk nedostane.

Ale určitě si vybereš i z dalších benefitů, které máme k dispozici.

Pohodová atmosféra
Odborné konference
Investice do inovací
Jak se bavíme a čím žijeme?
Zajímají nás podobné věci a spojuje nás stejný humor. Takže se rádi potkáme i mimo práci. Samozřejmě to není povinné. Kdo chce, ten jde...
     
Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou.
Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou. Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Najdi svou
cestu

Nastavení cookies