Vítej v Digitequ.
Jsem Michal a pracuji tady jako projektový manažer.
Jestli chceš, provedu tě naší firmou.

Rád bych tě přivítal na palubě týmu projektových manažerů. Vedení projektů v Digitequ v sobě kombinuje od všeho trochu – od plánování, přes nákup, prezentace, správu budgetu až po účast na pohovorech a další. Nyní ti ve zkratce představím svou práci v oblasti projektového managementu.

V Digitequ mám na starost řízení projektů zaměřených na funkce, které zákazník vyzkouší v autě až za pár let. Nejbližší výsledek mé práce, který bude vidět venku na ulici, je první elektroauto Škodovky, pro které stavíme testovací stav. Vyhovuje mi, že nesedím jen v kanceláři, jsem neustále v pohybu. Jako každý projekťák, i já mám pevně dané milníky, které se musí dodržet, ale zároveň mám hodně volné ruce a široké kompetence.

Digiteq jsou pro mě hlavně super lidi, kteří jsou opravdovými odborníky v tom, co dělají. Jsme na stejné vlně – pro hodně z nás tady auta nejsou jenom prostředky, jak se dostat z bodu A do bodu B, ale i koníčkem, a proto nás práce s nimi a kolem nich tolik baví.

Další plusy,
díky kterým se ti u nás bude líbit

Je celá řada důvodů, proč pracovat právě u nás. Já osobně si nejvíce cením individuálního přístupu a svého nadřízeného, který není jen skvělý manager a člověk, ale také technik.

Ale určitě si vybereš i z dalších benefitů, které máme k dispozici.

Investice do technologií
Možnost kariérního růstu
Možnost vzdělání v oblasti vyššího projektového řízení nebo i vývojového řízení
Jak se bavíme a čím žijeme?
Zajímají nás podobné věci a spojuje nás stejný humor. Takže se rádi potkáme i mimo práci. Samozřejmě to není povinné. Kdo chce, ten jde...
     
Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou.
Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou. Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Najdi svou
cestu

Nastavení cookies