Vítej v Digitequ.
Jsem Ruben a pracuji tady jako vývojář automatizovaného testování.
Jestli chceš, provedu tě naší firmou.

Rád bych tě přivítal na palubě týmu vývojářů automatizovaného testování. Právě k nám hledáme programátory automatizovaných testů v různých jazycích od C/C++ po Javu, ať už máš pokročilé znalosti nebo jsi méně pokročilý. V Digitequ máme řadu projektů zabývajících se automatizací testů různých funkcí vozů, na kterých děláme vývoj SW, vývoj testovacího HW, a můžeme na nich uplatnit znalost různých technických disciplín. Nyní ti ve zkratce představím svou práci v oblasti vývoje automatizovaného testování.

Pocházím z Peru a do České republiky jsem se dostal v rámci studia elektro oboru na VŠ. Když jsem si při škole hledal práci na částečný úvazek, narazil jsem na Digiteq, kde jsem se na pohovoru setkal se svým budoucím šéfem Vaškem. Byl jsem nadšený z toho, co všechno se ve firmě dělá na úrovni vývoje software a hardware zároveň. Dalším plusem bylo to, že v Digitequ skoro všichni mluví anglicky a nemám problém se dorozumět.

Jako vývojář automatizovaného testování se momentálně věnuji projektům pro značku Audi, kde se zabýváme testováním jednotek infotainmentu. Setkávám se tak v rámci své práce s pokročilými technologiemi nejen z oblasti automotive.

Plusy,
které podle mě určitě oceníš

Díky automatizaci testování infotainmentu mám možnost poznat do hloubky mnoho systémů vozu, využívat moderní nástroje a postupy v oblasti programování a v neposlední řadě mohu být součástí probíhající technické evoluce vozidel.

Ale určitě si vybereš i z dalších benefitů, které máme k dispozici.

Příjemné prostředí a klid na práci
Možnost učit se nový programovací jazyk
Široká nabídka benefitů
Jak se bavíme a čím žijeme?
Zajímají nás podobné věci a spojuje nás stejný humor. Takže se rádi potkáme i mimo práci. Samozřejmě to není povinné. Kdo chce, ten jde...
     
Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou.
Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou. Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Najdi svou
cestu

Nastavení cookies