Vítej v Digitequ.
Jsem Tomáš a pracuji tady jako specialista testování.
Jestli chceš, provedu tě naší firmou.

Rád bych tě přivítal na palubě týmu specialistů testování. V Digitequ máme řadu projektů, kde se zabýváme testováním. Ověřujeme jak funkce vozu, třeba infotainment nebo komfortní a asistenční systémy, tak funkce mimo auto – jako jsou třeba dynamicky se rozvíjející mobilní služby. Nyní ti ve zkratce představím svou práci v oblasti testování.

V Digitequ jsem začínal brigádně na pozici testera a potom jsem přešel na plný úvazek. Dnes se spolu pravděpodobně potkáme při pohovoru, když hledáme nové kolegy do našeho týmu v rámci mobilních služeb. Jako nejzajímavější na své práci vidím to, že máme přístup k vozidlům, která se ještě minimálně rok nedostanou do sériové výroby – veřejnost je tedy ještě vůbec nezná.

Testování je u nás mixem různých činností: připravujeme jednotky na test, vyměňujeme je a testujeme v různých prostředích. V rámci toho se dostaneš také k diagnostice a kódování. Testujeme jak na reálných vozidlech, tak na virtuálních jednotkách v simulovaném prostředí. Pracujeme mimo jiné také na automatizaci testování.

Plusy,
díky kterým se ti u nás bude líbit

Je celá řada důvodů, proč pracovat právě u nás. Pokud s testováním nemáš žádné zkušenosti, tak ti v začátcích pomůže manuál našeho know-how, kde shromažďujeme best practices. Hodně si zakládáme na vysoké úrovni kvality výstupů a díky podpůrným oddělením, která skvěle fungují, máme čas a prostor se kvalitě věnovat a nemusíme ztrácet čas provozními detaily.

Ale určitě si vybereš i z dalších benefitů, které máme k dispozici.

Investice firmy do vzdělání a techniky
Vysoká úroveň organizovanosti a kvality výstupů
Zázemí koncernu Volkswagen
Jak se bavíme a čím žijeme?
Zajímají nás podobné věci a spojuje nás stejný humor. Takže se rádi potkáme i mimo práci. Samozřejmě to není povinné. Kdo chce, ten jde...
     
Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou.
Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou. Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Najdi svou
cestu

Nastavení cookies