Vítej v Digitequ.
Jsem Vašek a pracuji tady jako SW architekt.
Jestli chceš, provedu tě naší firmou.

Rád bych tě přivítal na palubě týmu SW architektů. Rostoucí komplexita softwarových systémů uvnitř i vně vozu klade stále větší nároky na týmy vývojářů, které v těchto systémech vyvíjí nové funkce. V Digitequ takové týmy zaštiťují softwaroví architekti. Nyní ti ve zkratce představím svou práci v oblasti SW architektury.

Jako SW architekt mám v Digitequ na starost přípravu a úpravy architektury jak nových, tak stávajících SW projektů v sériovém vývoji i předvývoji. Během doktorského studia jsem se zabýval rozpoznáním obrazu a tomuto tématu se věnuji i na zákaznických projektech v rámci VW group. Právě spolupracuji na architektuře a předvývoji algoritmů pro detekci překážek za autem a následné automatické brždění při couvání. Tento SW se právě dostává do sériového vývoje.

Pokud se u nás budeš ucházet o pozici SW architekta, je možné, že se spolu potkáme u pohovoru. V našem týmu vývoje funkčního softwaru jsme se sešli samí fajn lidé. Vzájemná podpora je u nás velmi důležitá, zároveň se s kolegy skvěle doplňujeme. Hledáme k sobě někoho, kdo i kromě technických znalostí bude na stejné vlně jako my.

Čeho si vážím
a co můžeš ocenit i ty

V Digitequ si vážím především vzájemného respektu s kolegy i nadřízenými a flexibility, která mi umožňuje dělat moji práci a zároveň být aktivní táta, který svoje děti nevidí jen večer za tmy.

Důvodů, proč pracovat právě u nás je více a určitě si vybereš i z dalších benefitů, které máme k dispozici.

7,5h pracovní doba
Možnost vidět výsledky své práce jezdit po silnicích
Další vzdělávání a odborný i osobní rozvoj
Jak se bavíme a čím žijeme?
Zajímají nás podobné věci a spojuje nás stejný humor. Takže se rádi potkáme i mimo práci. Samozřejmě to není povinné. Kdo chce, ten jde...
     
Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou.
Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Bylo mi potěšením
provést tě naší firmou. Snad se brzy potkáme osobně.
Držíme ti tu místo.

Najdi svou
cestu

Nastavení cookies